Wizualna Facylitacja

Warsztat z Wizualnej Facylitacji Spotkań (Visual Facilitation Workshop) jest moim autorskim programem, który prowadzę zarówno dla firm jak i dla grup otwartych od 2014 roku. Sprawdza się nie tylko dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności wizualnej pracy z grupą ale też jako aktywność budująca zespół (prócz uczenia nowej umiejętności następuje integracja grupy).
 
Poniżej znajduje się oferta.

Poznaj wizualną rewolucję

Traktujesz flipcharty na spotkaniach, szkoleniach, warsztatach jak brudnopis? Gryzmolisz a może piszesz jak kura pazurem? Brakuje Ci pomysłów co możesz zrobić z nimi lepiej? W jaki sposób przyciągnąć uwagę uczestników? I jak z satysfakcją patrzeć na swoje flipcharty?  Zobacz jak możesz w jeden dzień załatwić sprawę i nauczyć się tworzyć estetyczne i przejrzyste flicharty.
Jest to całodzienny warsztat dla wszystkich i dla każdego! Zobacz podsumowanie jednego z warsztatów – Gotowi na wizualną rewolucje?

Wirus wizualności

Wirus wizualności przyszedł z zachodu. Graphic Recording, Graphic Facilitation, Visualization, Wizualna Facylitacja, Myślenie wizualne, VizThinking, Scribing, Doodling, Visual Recording czy Visual Facilitation to wszystko pojęcia, które odnoszą się do różnych podejść/sposobów przekształcania słów (języka mówionego, pisanego) do świata obrazów.
Liczba miejsc i możliwości, gdzie możemy wykorzystywać wizualność rośnie w szybkim tempie. Możemy ją wykorzystywać indywidualnie. Robiąc swoje własne wizualne notatki, podczas spotkań, szkoleń, myślenia czy planowania. Możemy też wykorzystywać wizualność wspólnie z innymi. Tworząc wizualny obraz razem z innymi lub stojąc z boku i dzieląc się z grupą wizualnym wynikiem.
Bardzo lubię przekazywać ten  Wirus wizualności  dalej.

Wizualne flipcharty

Prowadzisz burzę mózgów z zespołem, moderujesz dyskusję w biurze klienta, wspierasz spotkanie zespołowe a może prezentujesz temat, zbierasz wnioski?
Zastanawiasz się jak to robić efektywnie i Czy spotkania w pracy da się lubić?

To jest coś więcej niż tworzenie wizualnych flipchartów

visual meeting
Wizualne flipcharty ułatwią Ci prowadzenie grupy, spotkania. Zapewnią, że kontent spotkania będzie dla wszystkich lepiej widoczny (w trakcie i po spotkaniu). Dodatkową korzyścią jest rosnące zaangażowanie poprzez wykorzystanie wizualnej facylitacji – w trakcie spotkania uczestnicy stale widzą ich wnioski, pomysły i to co wypracowali, dzięki czemu mają poczucie wpływu.
Wizualne flipcharty dostarczają użytecznego i ważnego jeśli chodzi o współpracę narzędzia.

Wizualność w organizacjach

Warsztat z Wizualnej Facylitacji jest świetnym szkoleniem, które sprawdza się w otwartych i uczących się organizacjach. Może być wyjątkowym wydarzeniem integracyjnym dla zespołu czy grupy. Jest też bardzo cenną umiejętnością dla każdego kto potrzebuje zmiany powerpointowej prezentacji na coś „bliżej ludzi”.

Oferta szkolenia

Zobacz konspekt takiego szkolenia i wizualną prezentację.

 

Reklamy