Mentoring

Jeśli potrzebujesz porady mentorskiej lub pomocy w obraniu kierunku dotyczącego Twojego własnego rozwoju, Twojego zwinnego zespołu lub organizacji – zapraszam na sesję mentoringową. Podzielę się  Tobą narzędziami, technikami, modelami, spostrzeżeniami i pomysłami, które działają w rozwoju osobistym oraz w zwinnym świecie.

Agile Coaching

Jako niezależny Agile Coach w relacjach 1na1 oraz z organizacjami działam kompleksowo: prowadzę szkolenia, konsultacje, mentoringi oraz coachingi. Dostosowując narzędzia do realnych potrzeb klienta / organizacji ułatwiam zespołom wykorzystywanie najlepszych praktyk ze świata Agile, rozwijając samoświadomość, wiedzę, narzędzia i metody pracy.

 

Dla wielu organizacji, myśl o wprowadzeniu zwinnego sposobu pracy przynosi z jednej strony ekscytację a z drugiej strach. Czy to jest możliwe u nas? Jak to działa? Jak się za to zabrać?
Dla tych organizacji, które aktualnie działają w taki sposób przychodzi czas na refleksję. Co zrobić, żeby działać lepiej, na większą skalę, jeszcze bardziej to lubić? Cokolwiek teraz myślicie, macie szansę skorzystać z mojej zwinnej wiedzy, doświadczenia i porad poprzez program mentoringowy.

Jakiego rodzaju Agile Coachingu potrzebuje na początek Twoja organizacja?

Odkrywanie Organizacji

Proponuję facylitację aktywnych dyskusji grupowych, składających się z osób/ról mających wspólne interesy i wyzwania. Podczas spotkania wszyscy aktywnie uczestniczą i tworzą obraz ważnych tematów. Wyniki są podstawą do określenia dalszych działań.

Dedykowane wsparcie dla Scrum Masterów

Jeśli szukasz suchych faktów to nie znajdziesz ich tutaj. Uczestnicy poprzez niebanalne zadania, ekscytujące dyskusję i aktywne uczenie się, wejdą na wyższy poziom jeśli chodzi o swój indywidualny rozwój i rozwój Agile zespołów oraz całej organizacji.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

 

Mentoring

Wykorzystuj i rozwijaj swoje najmocniejsze strony, przy wsparciu mentoringowym.

Na początek

Cena: 300 PLN
Sesja odkrywająca – tutaj odkryjemy tematy, którymi chciałbyś się zająć i przepracować, rozwinąć.
Na spotkaniu odkryjesz co jest najważniejsze dla Ciebie i nadasz kierunek swoim dalszym działaniom.
Ze spotkania wyjdziesz z planem realizacji Twoich zamierzeń (w ciągu najbliższych tygodni) aby zrealizować Twoje większe i długofalowe cele.

Na miesiąc

Cena: 1000 PLN
Trzydziestodniowe wsparcie, zawiera 4 sesje (raz w tygodniu) w tym doradztwo, wsparcie i dodatkowe zasoby.

Na kwartał

Cena: 2500 PLN
Dziewięćdziesięciodniowe wsparcie, zawiera 12 sesji (raz w tygodniu) w tym doradztwo, wsparcie i dodatkowe zasoby.
Reklamy