Agile Coaching

Jako niezależny Agile Coach w relacjach 1na1 oraz z organizacjami działam kompleksowo: prowadzę szkolenia, konsultacje, mentoringi oraz coachingi. Dostosowując narzędzia do realnych potrzeb klienta / organizacji ułatwiam zespołom wykorzystywanie najlepszych praktyk ze świata Agile, rozwijając samoświadomość, wiedzę, narzędzia i metody pracy.

Dla wielu organizacji, myśl o wprowadzeniu zwinnego sposobu pracy przynosi z jednej strony ekscytację a z drugiej strach. Czy to jest możliwe u nas? Jak to działa? Jak się za to zabrać?
Dla tych organizacji, które aktualnie działają w taki sposób przychodzi czas na refleksję. Co zrobić, żeby działać lepiej, na większą skalę, jeszcze bardziej to lubić? Cokolwiek teraz myślicie, macie szansę skorzystać z mojej zwinnej wiedzy, doświadczenia i porad poprzez program mentoringowy.

Jakiego rodzaju Agile Coachingu potrzebuje na początek Twoja organizacja?

 

Odkrywanie Organizacji

Proponuję facylitację aktywnych dyskusji grupowych, składających się z osób/ról mających wspólne interesy i wyzwania. Podczas spotkania wszyscy aktywnie uczestniczą i tworzą obraz ważnych tematów. Wyniki są podstawą do określenia dalszych działań.

 

Dedykowane wsparcie dla Scrum Masterów/Product Ownerów/zespołów scrumowych

Jeśli szukasz suchych faktów to nie znajdziesz ich tutaj. Uczestnicy poprzez niebanalne zadania, ekscytujące dyskusję i aktywne uczenie się, wejdą na wyższy poziom jeśli chodzi o swój indywidualny rozwój i rozwój Agile zespołów oraz całej organizacji.

 

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

Reklamy